У лісах Закарпаття почалося "полювання" за тими, хто відкриває свій прибутковий бізнес

Життя  22 грудня 2016 року, 13:55 850

Браконьєри запасаються ялинками до новорічних свят. У лісах Закарпаття у передноворічний період почалося полювання за тими, хто відкриває свій прибутковий бізнес, зрубуючи ялиці та ялини в розплідниках, лісгоспах і лісосмугах. Лісівники переходять на цілодобовий режим роботи, закликаючи на допомогу краян.

Щоб врятувати дерева від бажаючих зрубати ялинку до Нового року, у лісах патрулюють мобільні групи, до складу яких входять працівники лісової охорони, Нацполіції та Держекоінспекції, громадські інспектори з охорони довкілля, громадськістю.

На дорогах загального користування, виїздах з лісів на автотраси, залізничних станціях організують пости, тут також будуть чергувати працівники лісового господарства та поліції. Вони контролюватимуть перевезення новорічних ялинок та іншої лісової продукції.

Незаконна рубка новорічної ялинки вважається серйозним порушенням лісового законодавства України і завдає великих збитків лісовому фонду. 

У цілому по області в поліцію вже передано працівниками лісової охорони 4 справи про правопорушення – незаконну вирубку шпилькових. Тривають розслідування.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0