Лісівники Закарпаття обговорили питання вирощування посадкового матеріалу й лісовідновлення

Життя  23 грудня 2016 року, 09:30 910

Лісівники Закарпаття обговорили питання вирощування посадкового матеріалу й лісовідновлення, а також зміни в Санітарних правилах в лісах України та інші питання роботи служб лісозахисту. Це одні з головних питань, які були розглянуті під час засідання семінару у Хустському лісодослідному господарстві.

У семінарі взяли участь головний спеціаліст відділу охорони і захисту та внутрішнього аудиту Закарпатського ОУЛМГ Мирон Рейпаші, начальник Закарпатського ОЛПП ДСЛП «Івано-Франківськлісозахист» Василь Трикур, інженер-лісопатолог Закарпатського ОЛПП ДСЛП «Івано-Франківськлісозахист» Олександр Гайченя та інженер-лісопатолог Закарпатського ОЛПП ДСЛП «Івано-Франківськлісозахист» Любов Щербак, – інформує прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Також під час засідання спеціалістів лісозахисту були розглянуті питання ведення обліку, своєчасного виявлення, повідомлення та нагляду за розвитком осередків шкідників та хвороб лісу у лісництвах, лісопатологічного обстеження насаджень, в яких проектується проведення санітарно-оздоровчих заходів і робота інженера захисту лісу у здійсненні лісовою охороною лісопатологічного нагляду за розвитком осередків шкідників і хвороб лісу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0