Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Як будуть їздити автобуси в Закарпатті на новорічні свята

Як будуть їздити автобуси в Закарпатті на новорічні свята

Ситуація з пасажирськими перевезеннями під час Новорічних свят в Закарпатті поки не визначена. Закарпатська влада намагалася навести порядок з пасажирськими перевезеннями під час Новорічних свят, але поки що все гальмується.

Питання забезпечення закарпатськими перевізниками безперебійного транспортування пасажирів під час свят розглянули під час спеціальної наради в облдержадміністрації.

За повідомленням Закарпатської ОДА, транспорт не підпадає під дію законодавства, який передбачає вихідні у святкові дні, оскільки належить до безперервно діючих підприємств, робота яких пов’язана з обслуговуванням  населення. Внесення змін до розкладів руху не передбачають і договори про організацію перевезень, які укладені облдержадміністрацією з перевізниками. На цьому наголосив директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр. Водночас зазначив, пасажиропотік у святкові дні, як свідчить багаторічна практика, має свою особливість, динаміку. Тому, задля збалансування економічної доцільності та потреб населення, перевізникам рекомендовано розробити графіки руху автобусів на святкові дні та поінформувати закарпатців про обслуговування маршрутів у новорічно-різдвяний період.

«Автоперевізникам та Закарпатському обласному відділенню „Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” спільно з автостанціями області рекомендовано до 22 грудня розробити та надати організаторам перевезень узгоджені графіки руху автобусів на період свят на маршрутах загального користування, а також забезпечити перевізниками його виконання», - зазначив Е. Маляр. - Також необхідно забезпечити належний рівень поінформованості закарпатців про обслуговування маршрутів у святкові дні».

Під час наради також вирішили, відповідні графіки руху, зокрема, будуть розміщені на офіційному сайті Закарпатської ОДА, в розділі  «Транспорт».

Якщо ж перевізники не виконуватимуть узгоджених графіків руху в святкові дні, облдержадміністрація передбачає можливість розірвання договорів з ними в односторонньому порядку.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно