Москаль заявляє, що на Закарпатті немає "автономістських настроїв"

Життя  25 грудня 2016 року, 08:57 1047

Голова Закарпатської ОДА закликав центральний апарат СБУ жорстко реагувати на спроби деяких українських інтернет-ресурсів підігрувати російським спецслужбам у інформаційній війні проти України.

– На Закарпатті немає жодних «автономістських настроїв», які так старанно намагаються зобразити російські інформагентства, – заявляє Геннадій Москаль на своєму офіційномй сайті. – На їхні потуги можна б узагалі не звертати уваги, якби деякі вітчизняні видання не передруковували фейкові повідомлення про «автономні економічні стосунки Закарпаття із сусідніми регіонами», «вимоги Закарпатської облради про автономію», «Збори русинів-автономістів» і т.д. Фальшивки створюються на знеособлених і маргінальних інтернет-ресурсах тільки для того, щоб стати «джерелом» для інформаційних вкидів, які організовують російські спецслужби. До речі, організовують безграмотно або, як кажуть у тій же Росії, – «совершенно топорно», вигадуючи події й перекручуючи факти, яких не було.

Я доручив Закарпатському обласному управлінню Служби безпеки України з’ясувати, чи не стоїть за інформаційними вкидами хтось із нашої області. Закликаю й центральний апарат СБУ жорстко реагувати на спроби деяких наших інтернет-ресурсів підігрувати російським спецслужбам у інформаційній війні проти України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0