Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який підробляв товарно-транспорті накладні

Життя  27 грудня 2016 року, 09:36 612

Відділом нагляду за додержанням законів органами СБУ та Державної прикордонної служби прокуратури області вжито заходів по активізації роботи органів безпеки області щодо виявлення та розкриття злочинів на пріоритетних напрямах роботи органів прокуратури, у тому числі у сфери охорони лісових ресурсів.

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який підробляв товарно-транспорті накладні з метою легалізації походження лісоматеріалів задля подальшого їх експорту до країн Європейського Союзу. Зокрема, упродовж поточного року у провадженні слідчих Управління Служби безпеки України в Закарпатській області перебувало 5 кримінальних проваджень у сфері протидії незаконним рубкам лісів, 3 з яких з обвинувальними актами скеровані до суду.

До прикладу, наразі завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні по обвинуваченню закарпатця, який займався підприємницькою діяльністю у лісозаготівельній сфері, у підробках товарно-транспортних накладних з метою легалізації походження лісоматеріалів задля подальшого їх експорту до країн Європейського Союзу, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 та ч. 4 ст. 358 КК України (підроблення та використання підроблених документів), – інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.
 
За результатами досудового розслідування 26.12.2016 обвинувальний акт скеровано до Ужгородського міськрайонного суду. За санкцією статті обвинуваченому загрожує покарання  у виді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0