Обласні обранці впевнені, що наявність велодоріжок зменшить кількість ДТП

Життя  27 грудня 2016 року, 10:42 676

Під час третього пленарного засідання п’ятої сесії облради з депутатським запитом звернувся Роман Фурман стосовно капітального ремонту велосипедних доріжок с. Підвиноградів-Нове Село та м.Виноградів – смт. Вилок Виноградівського району, а також фінансування зазначених робіт.

Як наголошує депутат, на сьогодні транспортні проблеми найефективніше вирішувати за допомогою впровадження систем «раціонального громадського транспорту» в сукупності із розвитком альтернативних автомобільному видів транспорту, серед яких – велосипедний.

 – На жаль, в Закарпатській області, як і у Виноградівському районі, вкрай мало приділяється увага велосипедному, що є найбільш розповсюдженим транспортним засобом  у світі, – підкреслює депутат. – А це – незалежність від різних транспортних ситуацій (заторів та ін.), економічна доступність для всіх верств населення, позитивний вплив на здоров’я краян і найкраща мобільність пересування.

І далі обласний обранець зазначає, що на його глибоке переконання,  вкрай необхідним є облаштувати велодоріжкою ділянку дороги з м.Виноградів до смт. Вилок, яку велосипедисти використовують найбільше. А на відрізку дороги з с.Підвиноградів до с.Н.Село вже майже готова інфраструктура відокремленої від проїжджої частини вело доріжки, відновлення якої не потребуватиме значних витрат. До речі,  як стверджує він,  на ділянці дороги між м.Виноградів та с.Н.Село спостерігається велика кількість ДТП з летальними випадками за участю пішоходів і велосипедистів. То ж наявність тут такої велодоріжки зменшить і кількість дорожньо–транспортних пригод, убезпечить людей та пришвидшить їх переміщення з одного населеного пункту в інший.

Депутати підтримали колегу на направили запит на розгляд Служби автодоріг у Закарпатській області та комунального закладу «Агенство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» облради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0