103 навчальні заклади області вже закриті на карантин. Кількість хворих збільшується

Життя  27 грудня 2016 року, 10:51 765

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик минулого тижня відмічається висока інтенсивність епідемічного процесу з грипу та гострих респіраторних інфекцій в Закарпатській області.          

За медичною допомогою звернулися 10 059 осіб, захворюваність становить 798,8 на 100 тис. населення та перевищує визначений епідемічний поріг.

Приріст тих що захворіли, у порівнянні з попереднім тижнем, становить 52%.

Серед осіб, що звернулися за медичною допомогою – 6 732 дітей віком до 17 років, що становить 66,9% від усіх захворілих.

Спостерігається інтенсивне збільшення кількості захворілих у всіх вікових групах.

За минулий тиждень госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 402 осіб. На базі вірусологічної лабораторії  ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» та ОДЛ м.Мукачево обстежено 107 особи, збудники респіраторних інфекцій виявлені у 38 хворих (парагрип  у 22 хворих,  аденовірус у 3 хворих та RS – віруси у 13 хворих).

З метою попередження подальшого поширення респіраторних інфекцій серед дитячого населення, станом на 23.12.2016 р. рішеннями комісій ТЕБ та НС призупинено навчально-освітній процес в 103 навчальних закладах області.

Комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів триває.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0