Закарпатському прикордоннику, який врятував двох нелегалок, вручили нагороду «За мужність в охороні державного кордону»

Життя  28 грудня 2016 року, 11:47 1154 ФОТО

Сьогодні в Мукачівському прикордонному загоні старшому лейтенанту Сервило Т.Я. вручили знак «За мужність в охороні державного кордону». 12 грудня цього року  офіцер прикордонник, врятував від неминучої загибелі двох іноземок, які намагалися незаконно перетнути  кордон з України в Угорщину. В той день старший лейтенант Тарас Сервило очолював один з прикордонних нарядів, який ніс службу на «зеленій» ділянці держрубежу. Під час пошукової операції охоронці держрубежу  помітили двох осіб, які вдалися до втечі в напрямку кордону через канал Чоронда та, провалившись під кригу, почали тонути. Втікачами виявилися дві неповнолітні дівчини. Тарас не роздумуючи кинувся їм на порятунок. Завдяки сміливим, рішучим та зваженим діям прикордонника дівчата були врятовані. Як з’ясувалось згодом, горе – утікачками виявились двоє громадянок В’єтнаму, які намагаючись покращити своє життя в Європі ледь не загинули.

Вручення нагороди співпало з 25-річчям Тараса. Отож прикордонники Мукачівського загону, які дуже пишаються вчинком свого колеги, привітали його ще й з Днем народження, – йдеться у повідомленні прес-служби Мукачівського прикордонного загону.

Слід зазначити, що за виняткову мужність, проявлену під час рятування життя людей, наразі розглядається питання про заохочення прикордонника державною нагородою України медаллю «За врятоване життя».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0