На Мукачівщині запрацювали пункти обігріву

Життя  4 січня 2017 року, 12:58 1023

У зв’язку з погіршенням погодних умов та пониженням температури, в Мукачівському районі розпочали роботу пункти обігріву. Про це повідомляє Мукачівська райдержадміністрація.

На формат надання невідкладної допомоги людині, яка постраждала від переохолодження або потрапила у скрутне становище перейшли медичні заклади району. Так, цілодобові пункти обігріву функціонують на базі трьох дільничних лікарень та Мукачівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Мукачівської райдержадміністрації. Всіх, хто потребує допомоги та опинився на вулиці у негоду, зігріють гарячим чаєм з печивом за адресами:

Великолучківська дільнична лікарня – с. В. Лучки, вул. Пушкіна, 15

Ракошинська дільнична лікарня – с. Ракошино, вул.. Бенедиківська, 2

Чинадіївська дільнична лікарня – смт. Чинадієво, вул.. Волошина, 115

Мукачівський районний територіальний центр соціального обслуговування – смт. Кольчино, вул.. Шелестівська, 3.

Як повідомила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги району Вікторія Лані, у всіх дільничних лікарнях передбачено по п’ять ліжок для осіб, яким потрібна медична допомога внаслідок переохолодження. До слова, лікарні вже приймають перших пацієнтів, що постраждали від холоду та потребують стаціонарного догляду.

Також у форматі пунктів обігріву працюють всі Амбулаторії загальної практики сімейної медицини району, таких налічується 24. У мед акладах зігріють гарячим чаєм та нададуть невідкладну медичну допомогу за необхідності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0