Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 700+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 300+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 18 800+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Дві собаки із Закарпаття, які зворушили своєю історією вірності, стали світовими знаменитостями

Дві собаки із Закарпаття, які зворушили своєю історією вірності, стали світовими знаменитостями

Дві собаки із Закарпаття, які зворушили своєю історією вірності, стали світовими знаменитостями

Урок вірності і дружби. Новорічна казка зі щасливим фіналом - журналісти провідали закарпатських знаменитостей: Панду і Люсі. Це – дві собаки, які вразили не лише країну, а й світ. Дві доби вони просиділи на залізничних рейках. Одна з них, пошкодила лапу і не могла рухатися. Ані на крок не відходив від неї її брат. Як почуваються зараз, дізнавались журналісти "Событий".

ВІДЕО ДНЯ

Дві закарпатські собаки стали справжніми світовими знаменитостями. Про історію собачої вірності писали не лише інтернет-користувачі, але й провідні медіа Європи, США та навіть Японії. Двох псів на колії першим побачив машиніст, який повідомив про них зоозахисників. Одна тварина травмована – не може зрушити з місця. Інша замість того, щоб тікати з потяга, прикриває собою друга.

Зоозахисники забрали обох тварин до притулку. Ветеринари їм надали допомогу. А історію вірності розтиражували ЗМІ та соцмережі. Завдяки цьому знайшлися господарі. Панда та Люсі жили в одному дворі через незачинену хвіртку. Господар Іштван Медве зізнається: й досі не може собі цього пробачити. 

Реклама

Минув тиждень після дивовижного порятунку. Та травмована Люсі живе зараз окремо від брата в утепленому приміщенні. Її рани обробляють господарі. Дівчинка поводі почала ходити, а, головне, заспокоїлась. Панда, який ризикував життям, у вольєрі. Господарі пояснюють – це заради безпеки. Зараз між ними металева сітка. А за тиждень-два знову житимуть разом. 

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно