Дві собаки із Закарпаття, які зворушили своєю історією вірності, стали світовими знаменитостями

Життя  5 січня 2017 року, 07:52 2312 ВІДЕО

Урок вірності і дружби. Новорічна казка зі щасливим фіналом - журналісти провідали закарпатських знаменитостей: Панду і Люсі. Це – дві собаки, які вразили не лише країну, а й світ. Дві доби вони просиділи на залізничних рейках. Одна з них, пошкодила лапу і не могла рухатися. Ані на крок не відходив від неї її брат. Як почуваються зараз, дізнавались журналісти "Событий".

Дві закарпатські собаки стали справжніми світовими знаменитостями. Про історію собачої вірності писали не лише інтернет-користувачі, але й провідні медіа Європи, США та навіть Японії. Двох псів на колії першим побачив машиніст, який повідомив про них зоозахисників. Одна тварина травмована – не може зрушити з місця. Інша замість того, щоб тікати з потяга, прикриває собою друга.

Зоозахисники забрали обох тварин до притулку. Ветеринари їм надали допомогу. А історію вірності розтиражували ЗМІ та соцмережі. Завдяки цьому знайшлися господарі. Панда та Люсі жили в одному дворі через незачинену хвіртку. Господар Іштван Медве зізнається: й досі не може собі цього пробачити. 

Минув тиждень після дивовижного порятунку. Та травмована Люсі живе зараз окремо від брата в утепленому приміщенні. Її рани обробляють господарі. Дівчинка поводі почала ходити, а, головне, заспокоїлась. Панда, який ризикував життям, у вольєрі. Господарі пояснюють – це заради безпеки. Зараз між ними металева сітка. А за тиждень-два знову житимуть разом. 

Джерело: События
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0