Москаль просить автомобілістів у лютий мороз допомагати колегам і підвозити пішоходів між населеними пунктами

Життя  6 січня 2017 року, 10:51 2180

На Закарпатті немає жодних надзвичайних ситуацій, пов’язаних із погодними умовами. Проїзд по автошляхах області забезпечений у повному обсязі, рух вантажних автомобілів по трасах міжнародного та державного значення, а також через чотири перевали на адміністративній межі Закарпаття, відновлено. Усі шість автомобілів, які були заблоковані між с. Вільшани (Хустський район) та с. Мерешор (Міжгірський район) внаслідок сходження снігової лавини, розблоковані технікою автодорожників, рятувальників та Національного природнього парку «Синевир». Постраждалих внаслідок сходження лавини немає, проїзд через дорогу місцевого значення «Колочава – Хуст» відновлено.

Станом на 10:00 6-го січня в області є два аварійні відключення електроенергії локального характеру. В Лісарні (Мукачівський район) дерево, що впало, обірвало лінію електропередач, а в Сторожниці (Ужгородський район) через спрацювання автоматики відключено частину села. В найближчі години енергопостачання буде відновлено в повному обсязі.

– Сьогодні на Закарпаття насуваються люті морози, температура повітря в деяких високогірних населених пунктах опуститься до 26 градусів морозу, – зазначає Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. – Нагадуємо, що в області діють 28 стаціонарних і 2 мобільні пункти обігріву, де будь-хто може зігрітися й випити чашку гарячого чаю. Адреси пунктів подано нижче. Закликаємо мешканців області та численних туристів не залишатися на відкритому повітрі протягом тривалого часу, а всіх автомобілістів, що їздитимуть сьогодні у справах по області, просимо допомагати колегам, що через поломки зупиняються на узбіччях, і підвозити пішоходів між населеними пунктами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0