У Мукачеві відкрили скульптуру пам’яті єпископа Лайоша Гулачі

Життя  9 січня 2017 року, 09:15 1526 ФОТО

В місті відбулася подія, яка має глибоко символічне значення. На подвір’ї реформатської церкви відкрили маленький парк зі скульптурою, присвячений Почесному громадянину міста, почесному єпископу, людині, життя якої було прикладом для багатьох мукачівців незалежно від релігійної чи національної приналежності – високоповажному Лайошу Гулачі. Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

«Саме через пам’ять до Лойош бачія ми можемо пізнати віру, надію та любов. І цей маленький парк, який ми створили може стати острівцем миру та пам’яті у цьому бурхливому житті», – сказав під час урочистого богослужіння пастор реформатської церкви Гержон Тороцкезі.

Багато теплих слів було сказано про цю світлу постать в духовному та громадському житті міста над Латорицею і єпископом Шандором Заном Фабіаном, і автором скульптури, відомим мукачівським митцем Петром Матлом, і почесними гостями, які прибули на урочисту подію з нашого міста, краю та з-за кордону.

Тож спостерігаючи за двома руками людини піднятими високо над головою, ми зможемо подумки доторкнутися не тільки до страждань, які вона пережила, але й волі та віри, яка дозволила їй не тільки вистояти у найважчі час, але й підтримувати тих, хто знаходився поряд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0