Офіційне відкриття фестивалю «Червене вино – 2017» відбудеться 12 січня

Життя  9 січня 2017 року, 11:21 2953

До початку найвідомішого свята вина в Україні залишилося декілька днів.

Фестиваль “Червене вино – 2017” пройде у міському парку “Перемога” з 11 по 15 січня.

Один із організаторів фесту, а також керівник туристичного інформаційного центру Максим Адаменко під час зустрічі з журналістами розповів про всі особливості цьогорічного фестивалю “Червене вино”, розважальну програму свята та інші цікаві новини щодо найбільш популярного фестивалю Закарпаття.

За словами Максима Адаменка, у цьому році концепцію найбільшого винного фестивалю «Червене вино» було змінено: учасників фесту визначили шляхом аукціону. “Це був своєрідний експеримент, новація.

Минулого року у нас уже була думка зробити аукціон, але ми не встигли належно все до цього підготувати. Цьогоріч самі ж учасники під час так званих торгів публічно і відкрито заявляли про готовність внести ту чи іншу суму за участь у фестивалі”, – розповів під час конференції Максим Адаменко. Тож на організацію цьогорічного фестивалю організатори використають кошти, які отримали з аукціонів. “Експеримент у вигляді аукціону ми запровадили в трьох категоріях «вино», «ресторани», «сувеніри».

Будиночки мали змогу отримати ті учасники, які виклали більшу суму за їх оренду. До аукціону допускалися лише виробники вина, які самі його виготовляють та зберігають. Загалом, на аукціоні було зібрано 1 млн. 154 тис. гривень, що на 400 тис.грн. більше, ніж очікувалося. Хочу зауважити, що «Червене вино» – це чи не єдиний самоокупний фестиваль Закарпаття, для організації якого кошти з бюджету міста не використовуються», – прокоментував організатор. Як розповів Максим Адаменко, у міському парку “Перемога” під час свята діятимуть три локації – винні, харчові та сувенірні будиночки.

Також на території парку працюватимуть дві сцени та два медіа-екрани, які транслюватимуть події з цих сцен. “Окрім того, що гості протягом чотирьох днів коштуватимуть вино, вони також матимуть можливість насолодилися виступами багатьох відомих артистів. Хедлайнерами фестивалю будуть народні артисти України Марія Бурмака, Павло Зібров, Степан Гіга. Відкриватиме фест знаний гурт “Рокаш”. Крім того, до розважальної програми ми залучити різноманітні співочі, танцювальні та колядницькі колективи Закарпаття. Також під час фестивалю “Червене вино” організатори передбачили додаткові заходи безпеки на території парку. “Для того, щоб уникнути неприємних ситуацій було вирішено посилити заходи безпеки у ці святкові дні. На території парку будуть працювати волонтери, котрі повідомлятимуть про можливі інциденти.

Також всі учасники матимуть номери телефонів охорони, щоб вчасно повідомити про загрозливі ситуації. Однак, сподіваємося, що все пройде весело і мирно,”- зауважив Максим Адаменко. Насамкінець зустрічі з журналістами керівник турінфоцентру повідомив, що гості свята матимуть можливість зігрітися, адже в парку буде декілька локацій, де горітиме вогонь.

Також один з учасників фестивалю презентуватиме свою продукцію – піч для опалення, і гості фесту зможуть зігрітися біля експозицій, які будуть розташовані на трьох окремих майданчиках. Офіційне відкриття фестивалю “Червене вино – 2017” відбудеться 12 січня.

Протягом чотирьох фестивальних днів парк “Перемога” працюватиме до 21:00.

Джерело: Закарпатпост
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0