В рамках соціальної паспортизації трьох ромських громад на Мукачівщині було опитано 220 родин

Життя  10 січня 2017 року, 08:46 1481 ФОТО

Наразі з метою розробки спільної з органами місцевого самоврядування та органами самоорганізації ромських громадлокальної стратегії переходу ромської громади зі стану ізольованості в стан безперервного розвитку, на протязі трьох днів з 4 по 6 січня, співробітники Правозахисного фонду «Розвиток» провели оцінку соціального стану ромських громад в селах Чомонин, Великі Лучки і Павшино.

Соціальна паспортизація ромських громад відбувалась шляхом опитування кожної родини в трьох ромських поселеннях, в загальній кількості 220 родин. Під час опитування збиралась інформація щодо наявності свідоцтв про народження та паспортів у мешканців таборів, відвідування дитячих садочків та шкіл ромськими дітьми, кількості працюючого населення, приватизації будинків, водопостачання, наявності каналізації і утилізація сміття, тощо.

Після опрацювання отриманих даних буде сформовано локальну стратегію включення ромів до процесів соціальної інтеграції та розвитку території, на якій проживає ромське населення Мукачівського району. Також буде розроблено детальний план спільної роботи органів самоорганізації ромських громад та сільських рад по втіленню заходів локальної стратегії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0