Ясіня колядує на «Віфлеємській зіроньці»

Життя  11 січня 2017 року, 22:40 2343 ФОТО

У середу, 11 січня,  у колишній столиці Гуцульської республіки – селищі Ясіня розпочався фестиваль «Вифлеємська зіронька», що має на меті популяризувати виконання Різдвяних пісень та сценок. Участь у фестивалі взяли колядницькі групи та вертепи дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл Рахівщини. Цього року захід проводиться всьоме. Як і щороку, «Вифлеємська зіронька» проходить за ініціативи  та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

На початку дійства у смт. Ясіня учасників та всіх присутніх привітав селищний голова Едуард Зелінський, та Михайло Штефко – помічник народного депутата України Василя Петьовки.

У Ясінянському етапі фестивалю 11 січня взяли участь колективи шести  дошкільних навчальних закладів: Білинського, Квасівського, Лазещинського, Чорнотисянського, Ясінянських ДНЗ  №1 та №2. Демонстрували краще виконання різдвяних пісень і дев’ять колядницьких колективів шкіл, які представили навчальні заклади Квасів, Чорнотисова, Ясінянські ЗОШ №1, №2, №3, №4 та №5, Лазещинська та Лазещинська (Репегів) ЗОШ з населених пунктів Білина, Квасів, Лазещини, Чорної Тиси та Ясіня.

Розпочався фестиваль традиційним для цих країв закликом трембіт, після чого на сцену запросили юних колядників. Глядачі були захоплені виступами малечі, яка демонструвала артистизм і майстерно виконувала свої ролі. Діти кажуть: розуміють важливість участі у фестивалі, адже змалку знають, що народні традиції потрібно берегти та дотримувати їх. Саме це і є метою традиційного щорічного фестивалю «Вифлеємська зіронька».

У винагороду за старання дітвора отримала щирі оплески, а також подарунки від народного депутата Василя Петьовки: кожен навчальний заклад набори цінних і потрібних для школи чи ДНЗ подарунків, а кожен учасник – солодощі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0