Три десятки школярів із сусідньої Словаччини колядували та віншували в обласній адміністрації

Життя  12 січня 2017 року, 17:01 711

Засвідчити міцність дружніх зв’язків із закарпатцями та вшанувати народні традиції приїхали діти зі Словаччини на Закарпаття. 12 січня три десятки школярів із сусідньої країни колядували та віншували в обласній адміністрації.

Візит школярів з міста Вранов-над-Топльоу вже став традиційним: цьогоріч вони виступали в обласному центрі вже вшосте. Приїзд дітей із сусідньої країни відбувся за сприяння дипломатів - Почесного консула України в Словацькій Республіці Станіслава Обіцкі та Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді Янки Буріанової. «Прийміть ці різдвяні колядки, як щире вітання від усієї Словаччини. Бажаємо вам – Закарпаттю та Україні – в новому році всього найкращого, здоров’я, щастя миру та безпеки», - наголосила у вітальному слові пані Буріанова.

Делегацію колядників на Закарпатті вітав керівник краю Геннадій Москаль. Він подякував дітям за виступ і вручив їм солодкі подарунки.

У рамках візиту на Закарпаття діти зі Словаччини колядували у декількох локаціях. Зокрема, в Ужгородській спеціалізованій ЗОШ №4, де вивчають словацьку мову та у Генеральному консульстві Словацької Республіки в м. Ужгород.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0