Юні колядники славили народження Ісуса Христа на фестивалі «Вифлеємська зіронька» у Дубовому

Життя  13 січня 2017 року, 19:09 1024 ФОТО

Напередодні Старого Нового року, 13 січня, в актовому залі ЗМТ у Дубовому відбувся черговий етап фестивалю "Вифлеємська зіронька". Це свято колядок серед вихованців ДНЗ та школярів початкових класів вже всьоме проводиться на Тячівщині за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

Розпочав захід помічник нардепа Степан Тулайдан, який привітав учасників фестивалю з Різдвяними святами від імені Василя Петьовки та побажав колядникам вдалих виступів й вдячних глядачів, а публіці – приємного перегляду вертепного дійства.

На сцену запросили колядницькі гурти. Бажали щастя у новому році та возвеличували народження Ісуса Христа у своїх виступах колективи чотирьох дошкільних закладів – Дубівського ДНЗ №2, Калинівських №1 та №2, а також Ганичівського ДНЗ,  та п’яти шкіл – Калинівської ЗОШ І-ІІ ст., Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №2, Солонівської ЗОШ І-ІІ ст. та Усть-Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Діти мелодійно виспівували різноманітні колядки, провіщаючи народження Божого Сина. Також юні колядники віншували доброї долі та демонстрували глядачам свої акторські таланти, виконуючи ролі героїв вертепного дійства у тематичних інсценівках.

Святкового настрою дійству додавали оригінальні костюми учасників та вміло декорована сцена.

По завершенню виступів кожен колядник за участь у фестивалі отримав від народного депутата Василя Петьовки солодощі, а кожен колектив – корисні та цінні подарунки для навчальних закладів. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0