Бардак на вулицях Мукачева: сніг паде і тане, а прибирати його нема кому

Життя  14 січня 2017 року, 12:56 2800 ФОТО

Останні кілька днів ситуація з масштабним снігопадом у місті над Латорицею набуває масштабів надзвичайної події. Сніг, який йде практично без зупинку в поєднанні з дощем створив справжні екстремальні умови як для пішоходів, так і водіїв. Міська влада, яка регулярно через власні ЗМІ інформує про успіхи у боротьбі зі сніговою стихією, відсторонилась від проблеми та вперто не помічає біди.

Сьогоднішній ранок у Мукачеві ще раз продемонстрував безсилість керівництва міста. На вулицях спостерігається справжній сніговий хаос. Сніг, що почав різко танути з вчорашнього вечора. В поєднанні з потужним снігопадом призвів до того, що частина вулиць зараз в буквально сенсі пішла під воду. Подекуди вода стоїть до колін. Не прочищені вулиці, болото та снігова каша – сучасна картина «європейського» Мукачева. І поки частина чиновників розважається на фестивалі «Червене вино», іншим містянам доводиться демонструвати справжні акробатичні прийоми, щоб пішки пересуватися містом.

Якнайкраще про ситуацію говорить коментар мукачівки в одній із соціальних мереж. «А ситуація на дорогах – квест для місцевого населення... Для чого місту ялинка за 300 000 грн та нові автобуси, якщо взимку ми маємо пригати через купи снігу, ковзатися на дорогах, а бонусом ще й плавати...», – задається риторичним питанням дівчина.

Фото взяті з соціальної мережі Фейсбук

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0