У п’яти районах Закарпаття епідемічний поріг із захворюваності на грип та ГРВІ перевищений

Життя  16 січня 2017 року, 11:32 577

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик на 2 календарному тижні 2017 року в Закарпатській області спостерігається середня інтенсивність епідемічного процесу грипу та ГРІ.

В заклади охорони здоров’я області за минулий тиждень із симптомами гострих респіраторних інфекцій звернулося 4 841 особа, що на 18% менше ніж попереднього тижня. Захворюваність становить 384,6 на 100 тис. населення та все ще перевищує визначений епідемічний поріг, – повідомляє прес-центр ОЦЗ у Закарпатській області.

Кількість дітей віком до 17 років, що звернулися за медичною допомогою зменшилася на 18% і становить - 2 555  осіб (52, % від усіх захворілих).

Найбільш інтенсивне зниження кількості захворілих спостерігається серед дітей вікової групи 5-14р. - на 31,2% та дорослих ( в межах 15%)

За минулий тиждень госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 207 осіб (4,2% від захворілих). Половину госпіталізованих  складають діти віком до 4 років.

Станом на 13 січня 2017 року в області зареєстровано 23 випадки грипу та підтверджена циркуляція РС-вірусів, вірусів парагрипу у хворих. Летальних випадків грипу не зареєстровано.

 Епідемічний поріг перевищений на 5 адмінтериторіях: Міжгірському, Перечинському, Великоберезнянському,  Виноградівському та Іршавському районах.

В Тячівському, Мукачівському районах та м. Ужгород показники захворюваності знаходяться на рівні порогових значень. На інших адмінтериторіях показники нижче порогових рівнів в межах від 58,7% в м. Мукачеві до - 22,3% в  Хустському районі.

Комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів триває.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0