Структурним підрозділам Мукачівської РДА представили новопризначеного заступника голови адміністрації

Життя  16 січня 2017 року, 16:36 1541

Сьогодні, 16 січня, у Мукачівській РДА відбулася нарада за участю керівників управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації. Під час наради очільник району Сергій Гайдай представив присутнім новопризначеного заступника голови адміністрації.

Олександр Ярославович Богів буде відповідати за питання гуманітарного напрямку, такі як освіта, культура, соціальний захист та інші, – йдеться у повідомленні Мукачівської РДА.

Також під час наради обговорили й інші питання, зокрема, про підвищення ефективності роботи державних службовців на всіх рівнях. Затверджено порядок планування роботи з наступним періодичним інформуванням щодо виконання.

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай відзначив, що 2017 рік буде непростим, тому працювати по всіх напрямках потрібно максимально ефективно, відповідаючи вимогам сьогодення.
Довідка:

Богів Олександр Ярославович – народився 25 серпня 1972 року в м. Мукачеві. Освіта вища. Кандидат історичних наук. Депутат Мукачівської райради VII скликання.

За вагомі здобутки в науково-дослідній роботі, активній участі у міжнародних наукових форумах, громадському житті за значні заслуги у реалізації державної політики у галузі національної освіти відзначений Почесною грамотою Управління освіти та науки Закарпатської ОДА та Почесною грамотою Закарпатської ОДА.

Разом з дружиною Богів Маріанною Михайлівною виховує двох синів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0