Закарпатська область пережила один із найпотужніших за останнє десятиліття ударів стихії, – Москаль

Життя  17 січня 2017 року, 09:08 1426

Протягом минулої доби ремонтні бригади енергетиків продовжували усувати наслідки потужного циклону, що пройшовся по Закарпаттю. Станом на ранок вівторка, 17 січня, електроенергію відновлено у всіх населених пунктах Закарпаття.

– Область пережила один із найпотужніших за останнє десятиліття ударів стихії, – заявляє Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. – За минулий тиждень нам неодноразово  доводилося вводити обмеження на проїзд автотранспорту, пробивати дороги до заблокованих сіл, відновлювати електроенергію й зв’язок, однак, якщо говорити в цілому, завдяки злагодженій роботі різних структур, обійшлося без серйозних наслідків – ніхто в результаті негоди не замерз, системи теплопостачання витримали, усі населені пункти зі світлом і зв’язком, жодного заблокованого села на сьогодні немає.

Негода показала, що на Закарпатті не вистачає спецтехніки для розчистки та підсипки доріг. За останні 10 років обласний автодор не закупив жодного нового спецавтомобіля, зате купа застарілої спецтехніки часів СРСР списано. Зараз, після того, як циклон пішов на спад і інтенсивний сніг припинився, закликаю представників органів місцевого самоврядування – мерів міст, сільських та селищних голів – закасати рукави й узятися за розчистку комунальних вулиць і особливо тротуарів. Проїзд по міських вулицях досі залишається дуже важким, а через ожеледь на тротуарах травматизм пішоходів зріс у кілька разів.

Рух автотранспорту по основних трасах Закарпаття забезпечений, обмежень фур не вводилося, однак місцями дороги вкриті ожеледдю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0