Мукачівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги змінив адресу

Життя  17 січня 2017 року, 13:37 2415

13 січня у Мукачеві відбулася презентація з нагоди зміни адреси та підведення підсумків діяльності Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за 2016 рік. 

До участі в заході долучилися директор Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Василь Попадинець, начальник ГТУЮ у Закарпатській області Руслана Натуркач, директор Ужгородського МЦ Михайло Давиденко, адвокати Роман Бухтояров, Оксана Андрійкович та інші.

Директор Мукачівського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги Костянтин Молнар у своєму виступі зазначив, що «упродовж 2016 року до місцевого центру звернулося 1382 осіб, видано 330 доручень для  представництва інтересів громадян. З початку 2017-го року до центру вже звернулося 75 громадян та видано 9 доручень, що свідчить про ефективність роботи установи».

Також Костянтин Молнар наголосив, що з 13 січня 2017 року Мукачівський місцевий центр з надання БВПД працює за новою адресою: вул. Пушкіна, 30, тел. 095-83-11-574. Сюди можуть звертатися громадяни, які потребують юридичні консультації, або ж, за належності до категорії, визначеної законодавчо, представництво  інтересів у судах та ін. за рахунок держави, повідомили в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0