Для закарпатських резервістів розбили польовий табір із лазнями та кухнями

Життя  17 січня 2017 року, 16:36 1272 ФОТО

Закарпатські резервісти оперативного резерву першої черги прибули до одного із полігонів Харківської області, де візьмуть участь у планових навчальних зборах. У складі військової частини Чугуївського гарнізону протягом 30 діб вони удосконалюватимуть навички з тактичної, медичної, інженерної та вогневої підготовки.

Враховуючи вже набутий досвід минулорічних зборів, для прийому резервістів оперативного резерву заздалегідь підготували польовий табір, обладнаний для комфортного проживання особового складу – розгорнули польові їдальні, лазні, заготували запас вугілля, дров та паливних брикетів, – зазначає група по роботі з особовим складом та громадськістю Закарпатського ОВК.

Після прибуття всіх резервістів їх направлять до навчальних центрів, де вони протягом 15 діб вдосконалюватимуть свої навички у начальних підрозділах. Після цього на одному з полігонів відбудуться тактичні навчання з бойовою стрільбою, які підіб’ють підсумок навчальних зборів резервістів оперативного резерву.

Всього у зборах візьмуть участь близько 1000 резервістів оперативного резерву з усіх регіонів України, зокрема і з Закарпатської області. Як повідомляли раніще у обласному військовому комісаріаті, наразі триває підготовка до проведення наступних етапів навчальних зборів, учасники яких пройдуть тренування у складі інших військових частин.

Нагадаємо, відправка перших цьогорічних резервістів на навчальні збори у Закарпатському ОВК пройшла у неділю, 15 січня. На підвищення військової майстерності відправились як водії та санітари, так і розвідники та представники інших військово-облікових спеціальностей із Ужгорода, Мукачева, Тячівського, Воловецького та Рахівського районів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0