Влада області сприятиме співпраці агенцій регіонального розвитку Закарпаття та Кошицького краю

Життя  18 січня 2017 року, 15:54 744

Сьогодні, 18 січня, в обласній раді відбулася ділова зустріч та перемовини між партнерами з АРР «Закарпаття» та АРР «Кошіце», які провів заступник голови облради Петро Грицик.

Основна мета – знайомство у зв’язку зі зміною керівництва АРР «Закарпаття», обговорення стану діючого проекту ZIP  та подальших перспектив співпраці, – йдетсья у повідомленні прес-служби Закарпатської облради.

Словацьку сторону представляли: директор АРР «Кошіце» Ярослав Тесляр та менеджер проекту Ян Дзурдрзенік.

У роботі зустрічі взяли участь  директор АРР «Закарпаття» Михайло Данканич, менеджер проекту Лариса Грицик, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець.

Петро Грицик, привітавши гостей, запевнив, що зміна керівництва АРР «Закарпаття» повинна сприяти пожвавленню співробітництва між двома  асоціації.

– Сьогодні АРР «Закарпаття» працює однією командою спільно з обласною радою та облдержадміністрацією і ми готові всіляко підтримуватимемо заходи, спрямовані на розвиток співробітництва та реалізацію взаємовигідних проектів Закарпаття і прикордонних регіонів Словаччини, – наголосив Петро Васильович.

Учасники зустрічі обговорили конкретні кроки щодо реалізації  проекту «Ув’язка та інноваційний підхід до планування розвитку транскордонного словацько-українського регіону» (ZIP), який здійснюється  обома сторонами в рамках Норвезького механізму  транскордонного співробітництва.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0