В амбулаторіях Мукачева можна буде здавати аналізи

Життя  19 січня 2017 року, 14:56 578

З 2017 року пацієнти, які відвідують амбулаторії сімейного типу, будуть мати змогу здавати аналізи на базі цих закладів. Також для амбулаторій й надалі закуплятимуть нове обладнання, – про такі плани роботи розповівЄвген Мешко, керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги. На стадії опрацювання й пропозиція щодо облаштування амбулаторії в місці компактного проживання ромів. «Минулоріч вже організували медичний пункт, де три рази на тиждень фахівці приймали ромське населення, але бачимо, що доцільно створити і амбулаторію», – каже керівник Центру.

Наразі до структури Центру, який працює з квітня минулого року,  входить 10 лабораторій. Минулоріч в кожен заклад коштом бюджету закуплено електрокардіографи, дитячі ваги, ростоміри, оснащено кожного сімейного лікаря глюкометром, тож зараз кожен пацієнт за лічені хвилини має змогу виміряти рівень цукру в крові, – йдеться у повідомленні Мукачівської міськради.

«Нам вдалося організувати проведення щеплення для населення. Також в наявності є тести для виявлення наркотичних речовин в організмі. Якщо в батьків є підозра, що їх діти вживають наркотики – вони можуть провести тестування на базі лабораторій,”- зазначає Євген Мешко.

Також керівник Центру нагадує, що на прийом до амбулаторій можна записуватися за телефоном – це дозволяє зменшити черги до лікарів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0