Іменні стипендії облдержадміністрації та обласної ради студентам вишів краю підвищаться

Життя  19 січня 2017 року, 21:55 947

На розгляд шостої сесії облради вноситься проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку регіональної вищої  освіти  на 2013 – 2017 роки».

Як наголошують розробники проекту, у  зв’язку із переходом у 2017 році на нову систему призначення стипендій в Україні (рейтинговий підхід) необхідно здійснити перехід до нових розмірів виплати іменних стипендій облдержадміністрації та обласної ради студентам вищих навчальних закладів краю, що  дасть змогу привести у відповідність з іншими видами стипендій та їх кореляції, – зазначає прес-служба Закарпатської облради.

Таким чином, зміни  стосуються підпунктів Положення про призначення іменних стипендій облдержадміністрації та обласної ради студентам вищих навчальних закладів області. У новій редакції це виглядає наступним чином: « Студентам вищих навчальних закладів І − ІІ рівнів акредитації по одній стипендії для кожного закладу у розмірі 1400 гривень на місяць. Студентам вищих навчальних закладів ІІІ − ІV рівнів акредитації по одній стипендії для кожного факультету у розмірі 1800 гривень на місяць».

Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до Заходів та джерел фінансування Програми розвитку регіональної вищої освіти на 2013 − 2017  роки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0