Названо найбільш популярні відпочинкові комплекси у Мукачівському районі

Життя  20 січня 2017 року, 07:25 2340

У Мукачівській РДА відбулася нарада щодо підведення підсумків діяльності туристичної галузі за 2016 рік.

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич заслухав інформацію начальника відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Василя Шкріби, – йдеться у повідомленні Мукачівської РДА.

Слід зазначити, що за 2016 рік загальний показник кількості туристів склав більш, ніж 32 тисячі чоловік, – йшлося у доповіді, – це свідчить про те, що показник кількості туристів стабільно-зростаючий.

Серед найбільш популярних здравниць та відпочинкових комплексів: санаторії «Карпати», Синяк», ГРК «Вікенд», ГК «Магнат», оздоровчий комплекс «Водограй», «Білочка», де відпочивають та оздоровлюються діти.

У минулому році достатня кількість снігу дозволила запустити СТК «Синяк», де туристи катаються на лижах.

Разом з тим, нестабільні погодні умови підтверджують необхідність впровадження технології штучного снігу, без якої перспектива функціонуванні підйомників СТК «Синяк» стає неможливою.

В цілому від діяльності закладів туристично-рекреаційної галузі Мукачівщини за 2016 року до бюджетів різних рівнів надійшло 13 млн. 250 тис. грн.

Також на нараді обговорили й перспективи розвитку туристичної галузі на 2017 рік, зокрема, прокладання нових туристичних маршрутів, у тому числі – велосипедних, адже даний вид спорту у поєднанні з туризмом набуває все більше прихильників.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0