"Джекі уособлює все найкраще в Америці", – відгуки про співачку із закарпатським корінням, яка заспіває гімн для Трампа

Життя  20 січня 2017 року, 15:01 1605

Джекі Іванко – 16-річна американська співачка-сопрано, яка заспіває національний гімн на інавгурації Дональда Трампа.

Джекі Іванко виконує в жанрі класичного кросовера, а також грає на скрипці і фортепіано.

Класичний кросовер – це поєднання класики, поп-музики та року.

Про талант мати Джекі дізналася в 2008 році. Тоді 7-річна майбутня співачка подивилася фільм Привид опери на DVD, після чого почала співати пісні з мюзиклу. Мати оцінила голос Джекі: юна співачка почала брати участь у конкурсах.

Співачка стала відомою після участі в телепередачі America’s Got Talent (Америка має талант. – Ред.). Там вона зайняла друге місце.

Джекі Іванко здивувала глядачів і суддів шоу піснею Time To Say Good Bye, яка на YouTube в її виконанні набрала сотні тисяч переглядів.

До речі, американська співачка потрапила на Америка має талант завдяки відбору на YouTube. І не дивно, адже перегляди відео з Джекі Іванко перевалюють за мільйон.

Наприклад, відео виконання 16-річною співачкою відомої пісні My Heart Will Go On з фільму Титанік набрало майже 1,5 мільйона переглядів.

Ось як відгукуються про Джекі Іванко в команді президента Дональда Трампа:

– Джекі Іванко виконає національний гімн на 58-й президентської церемонії інавгурації. Вона є істинним зразком для наслідування і джерелом натхнення для молодих людей по всьому світу. Джекі уособлює все найкраще і яскраве в Америці.

Дональд Трамп особисто подзвонив менеджеру Джекі Іванко, щоб запросити співачку заспівати на інавгурації.

До речі, в 2010 році під час запалювання вогнів головної ялинки США Бараком Обамою 10-річна співачка виконала пісню Свята ніч Адольфа Адама. А в 2011 році Джекі Іванко співала на благодійному заході Трампа.

Джекі Іванко має українські коріння. Прабабуся і прадідусь співачки по лінії батька – іммігранти із Закарпаття. Прадід Вілльям народився в 1887 році, а в 1910-му – переїхав до США на хвилі еміграції. У Вільяма і його дружини народилися троє дітей, які були записані за національністю українці.

Сама Джекі Іванко підтверджує свої корені:

– Так, я знаю, що у мене є слов’янські корені. Бабуся розповідали мені дуже цікаву історію сім’ї: її бабуся була чи то австрійської, то української принцесою. Вона була дуже цікавою, тому що багато читала. Дізнавшись з книг про такій великій країні, як Америка, вона вирішила побачити її у що б то не стало. І, зрештою, її мрія збулася. Так почалася історія прізвища Іванко на території США.

Джерело: ICTV
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0