Котяче царство: в одному з туристичних закладів Закарпаття живуть більше 60 котів

Життя  22 січня 2017 року, 10:48 2082 ВІДЕО

Ділять спільну житлову площу ці кішки вже не один рік. Серйозних конфліктів між ними ще не було. Хоча іноді трапляються великі сварки. Зазвичай, за улюблене місце, яким нііхто не хоче поступитись. Та головний у цьому закладі принцип: жити в мирі один з одним, якого дотримуються усі без винятку. 

Коли кількість кішок почала збільшуватись, для них виділили окрему кімнату. Згодом господарі тут розмістили безліч будиночків та поличок.

"Спочатку у нас був один кіт, потім ще один, далі три. Згодом протягом довгого часу у нас було 15. І вони усі жили дружньо. Усі котята були стерилізовані", – каже власниця закладу Інна Кузьменко.

З часом подивитись на велику кошачу родину почали приходити люди з усіх усюд. Чутки про місцевих любителів кішок ширилась дуже швидко. 

"Нам почали звозити котят мішками. І різко збільшилась кількість тварин. Це живе створіння не винне, що його покинули чи викинули", – мовила Інна Кузьменко.

Вусаті мешканці тут доглянуті. Кожна кішка має свій паспорт. Усі стерилізовані. Час від часу їх відвідує ветеринар та робить необхідні щеплення. Свіжа їжа тут чекає кожного дня. Найулюбленіші ласощі – домашній сир та риба. Втім, залюбки наминають і каші.

Імена кішок обирали за асоціаціями. Пані Інна не лише пам’ятає імена тварин, але і знає про характер кожного мешканця. 

Під замком тут вусатих не тримають. Вони виходять, коли забажають. 

Найстарішому коту – 12 років, а наймолодшим – лише кілька місяців. Єдиний породистий кіт тут – Сніжок. Втім, його тут люблять не більше за інших.

Більше – у відеосюжеті "М-Студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0