Виноградівські рятувальники та газовики попереджали пожежі в житловому секторі села Сасово

Життя  24 січня 2017 року, 15:50 969 ФОТО

Триває опалювальний сезон, тож ризик виникнення пожеж у житловому секторі залишається досить високим. Найчастіше до загорань в оселях краян призводять порушення правил експлуатації пічного, газового опалення та електрообладнання.

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та негативних наслідків надзвичайних ситуацій, 24 січня працівники Виноградівського районного відділу У ДСНС спільно з представниками газового господарства провели профілактичні заходи у с. Сасово Виноградівського району, – зазначає Управління ДСНС України в Закарпатській області.

Даний населений пункт обрали не випадково, адже саме тут 8 січня 2017 року сталася трагедія: через несправність газового котла загинуло подружжя.

Насамперед рятувальники організували нараду в приміщенні сільської ради, на якій для присутніх озвучили статистику пожеж у Виноградівському районі.

Далі, розділившись на групи, здійснили обхід житлового сектора. Особливу увагу звернувши на так звану «групу ризику». Також проводилися профілактичні бесіди й з перехожими. Рятувальники розповідали громадянам про дотримання правил пожежної безпеки в побуті, акцентувавши увагу жителів села на правила користування пічним опаленням та електропобутовими приладами, а також попереджали про небезпеку чадного газу. У свою чергу газовики проводили профілактичні обстеження домівок громадян та розповідали про правила користування газовими приладами. Мешканцям будинків були роздані відповідні листівки та пам’ятки попереджувального змісту.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0