"Нові мовні законопроекти – це провокація", – Геннадій Москаль

Життя  24 січня 2017 року, 20:00 9957 ВІДЕО

Нещодавно у Верховній Раді зареєстровані три законопроекти про мову, які передбачають майже повну українізацію засобів масової інформації. З них два були зареєстровані 19 січня цього року.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль у коментарі сказав,  щоб депутати навчили Верховну Раду та Кабінет Міністрів розмовляти державною мовою.

"З чого почався Донбас? З чого почались проблеми в державі? Це був мовний закон Колесніченка-Ківалова. От з цього все пішло і поїхало. Поки не на часі порушувати мовні питання, адже у нас в країні складна економічна ситуація", – зауважив очільник ОДА.

На його думку, чиновники згідно своїх обов’язків мають володіти і спілкуватись державною мовою.

"Більшість депутатів Верхової Ради розмовляє російською мовою. Для чого Ви робите соціальні збурення серед тієї частини населення, яка ідентифікує себе представниками національних меншин, які проживають на території Закарпаття. Це, на мою думку, не на часі. Вважаю, що ці законопроекти є провокацією. Це має бути зняте з порядку денного", – каже Геннадій Москаль.

Голова облдержадміністрації також висловив незадоволення тим, що на державній службі працюють люди, які недосконало володіють українською мовою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0