Головний лікар Мукачівської ЦРЛ озвучив недостовірну інформацію щодо фінансування медицини в районі, – Лані

Життя  25 січня 2017 року, 10:01 4930

Очільниця відділу охорони здоров’я Мукачівщини Вікторія Лані спростувала інформацію щодо фінансування районної медицини, озвучену під час прес-конференції в Мукачеві головним лікарем ЦРЛ.

Відповідну заяву Вікторія Лані зробила під час спільної наради щодо ситуації з ЦРЛ, яка відбулася у вівторок, 24 січня, в Мукачівській РДА.

З її слів, озвучена очільником ЦРЛ Ярославом Луп’яком під час прес-конференціїї 18 січня в Мукачеві інформація не є коректною.

Зокрема, йшлося про дані щодо лікування хворих у ЦРЛ та в районі, а також інформацію про фінансування медичної сфери Мукачівщини та суми коштів, які виділяються на одного пацієнта стаціонару.

Також під час наради очільник Мукачівщини Сергій Гайдай заявив, що ситуація, що склалася, є геноцидом по відношенню до жителів району, а також відсутністю політичної волі й здорового глузду з боку мукачівських чиновників та керівництва ЦРЛ. Жителям району та, навіть, вагітним жінкам відмовляють у наданні медичних послуг. З його слів, до такої ситуації призвела або кричуща некомпетентність, або цілеспрямовані умови для того, щоб мати адміністративний тиск на район.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0