Народний депутат Василь Петьовка отримав найвищу відзнаку «За заслуги перед Закарпаттям»

Життя  25 січня 2017 року, 15:33 2280 ФОТО

25 січня в Закарпатській ОДА п’ятьом народним депутатам України вручили найвищу відзнаку області - «За заслуги перед Закарпаттям». Отримав нагороду і народний депутат України Василь Петьовка. Під час нагородження він висловив сподівання, що з кожним роком народні депутати Закарпаття будуть більше об’єднуватися навколо проблем області та відстоювати інтереси рідного краю.

«Грошей в державі ніколи не буде достатньо, їх весь час не вистачає. Нам потрібно спільно з адміністрацією організовувати і відстоювати інтереси Закарпаття», – наголосив нардеп.

Протягом 2016 року п’ятеро народних депутатів України від Закарпаття, зокрема, Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват, Іван Крулько та Михайло Ланьо домоглися виділення з Державного бюджету України для місцевих бюджетів Закарпатської області додаткових коштів в обсязі 85 мільйонів 431 тисячі гривень.

Зокрема, за сприяння народного депутата України Василя Петьовки у місцеві бюджети Тячівського та Рахівського районів додатково надійшло 17 мільйонів 692 тисячі 900 грн. Ці кошти спрямовані на різні проекти соціально-економічного розвитку цих двох гірських районів області. Голова Закарпатської ОДА висловив вдячність народним депутатам за відстоювання інтересів Закарпатської області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0