Біля школи в селищі Чинадієво таки з’явиться довгоочікувана "зебра"

Життя  26 січня 2017 року, 14:46 1121

Безпека громадян на вулиці – це перш за все раціональне впорядкування дорожнього руху, однією зі складових якого є дорожня розмітка та відповідні знаки.

Про необхідність встановлення знаку обмеження швидкості та облаштування пішохідного переходу неодноразово заявляв селищний голова смт. Чинадієво Іван Мошак. Наголошуючи, що йдеться про безпеку дітей, адже відповідні обмеження швидкості руху захоплюють відрізок автошляху неподалік школи, селищний голова письмово звертався до Національної поліції та Служби автомобільних доріг. Листування вийшло перехресним, так як відповідне управління поліції та відділ Служби автомобільних доріг переадресовували звернення заявника, – йдеться у повідомленні Мукачівської РДА.

До вирішення даного питання долучився голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який надіслав відповідні запити до Нацполіції та інших служб.

Наразі встановлення знаків та нанесення «зебри» вже погоджено Управлінням превентивної діяльності Нацполіції.

Відповідно до наданої очільнику району відповіді, встановлення знаку та нанесення розмітки для обмеження швидкості руху можливе за умови погодження зі Службою автомобільних доріг, на балансі якої знаходиться автошлях.

Відділ безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Закарпатської області не заперечує щодо облаштування пішохідного переходу (нанесення горизонтальної розмітки «зебра», встановлення знаків на автодорозі М-06 Київ-Чоп км. 763 та встановлення знаків обмеження швидкості (біля каплиці) км. 765, за умови погодження з власником автомобільної дороги, а саме з Службою автомобільних доріг в Закарпатській області, – йдеться у листі за підписом начальника Управління превентивної діяльності ГУНП.

«Траса М-06 Київ-Чоп міжнародного значення, рух автомобілів майже завжди інтенсивний, що створює додаткову небезпеку для пішоходів, особливо для дітей, – коментує очільник району Сергій Гайдай, – тому спільно з селищним головою Іваном Мошаком працюємо над вирішення цього питання».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0