Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • На черговій сесії ужгородські депутати розглядали "земельні" питання

На черговій сесії ужгородські депутати розглядали "земельні" питання

На черговій сесії ужгородські депутати розглядали "земельні" питання

Попри те, що прокуратура області офіційно повідомляє про викриття корупційної схеми, зокрема у питаннях приватизації землі, на черговому засіданні Ужгородської міської ради депутати таки прийняли з десяток земельних питань.

Міський голова запевняє: за рекомендацією правоохоронців один із «земельних» проектів зняли з розгляду на сьогоднішній сесії.

"Воно стосується цієї справи, тому ми його зняли з розгляду. Це адреса Собранецька об’їзна, там здається знаходиться автомийка і заправка. Земельні питання розглянуті у постійних комісіях, вони опрацьовані у інших структурних підрозділах міської ради, тому я сьогодні виніс їх на голосування. Втім, депутати самі приймали рішення голосувати чи ні. Не бачу підстав їх не розглядати", – зазначив Богдан Андріїв.

Та частина ужгородських депутатів не голосує за земельні рішення. Серед причин – не тільки вчорашні обшуки у міській раді, а й відсутність затвердженого Генплану міста, інвентаризації та діючий мораторій на виділення землі.

"Сьогодні було розглянуто 10 питань земельних, у них по кілька підпунктів, точну кількість не знаю, але багато їх є. Ми не будемо голосувати за земельні питання до того часу, як не проведена інвентаризація земельних ділянок в Ужгороді (про яку нам дуже багато говорили ще з самого початку каденції цієї міської ради). Наразі процес рухається повільно, можливо, це комусь вигідно", – сказав депутат Микола Сюсько.

"Для того, щоб голосувати, у нас є закон про містобудівну діяльність, він можливий за умови затвердження Генплану міста. У нас зараз дуже цікава ситуація виходить – прості люди отримати ділянку не можуть, бо є мораторій, а під АТОшників реально половина тягнеться питань, які лобіюються зацікавленими особами. І цю ситуацію ніхто не хоче вирішувати, інвентаризація відкладена на невизначений термін, якщо вдасться за допомогою СБУ та інших правоохоронних органів це зупинити – буде прекрасно", – мовив депутат Роман Богуславський.

Про ситуацію із виділенням землі учасникам АТО та розробленням детального плану території прозвітував головний архітектор міста.

"Виконання робіт іде по детальному плану по вул. Саксаганського, пройшла містобудівна рада, пропозиції і зауваження виконує проектний інститут, після чого має надати в електронному вигляді, потім ми маємо виставити на сайт міської ради цей детальний план, потім будуть громадські обговорення. Думаю, що до кінця наступного тижня побачите даний проект на сайті ради", – зауважив головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський.

Крім земельних питань, депутати проголосували за соціальні, фінансові та організаційні. Так, зокрема, муніципальна поліція Ужгородської міськради відтепер носитиме назву «інспекція з благоустрою».

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно