Ситуація навколо відмови у лікуванні жителів Мукачівщини у районній лікарні – це штучно надуманий конфлікт, – народний депутат

Життя  28 січня 2017 року, 11:17 3929

Народний депутат України Василь Петьовка прокоментував ситуацію, що склалась в охороні здоров’я Мукачева та району: 

«Розвиток міста без району – неможливий. Тому ділити людей на жителів міста і району, та позбавляти тих, хто живе на Мукачівщині медичних послуг  – не припустимо. 

26 мільйонів гривень для лікування жителів району у Мукачівській ЦРЛ виділено. Тим часом у місті від району вимагають сплатити ще 9 мільйонів за послуги, які ніби-то будуть потрібні на програму оздоровлення до кінця року.

Наразі місто Мукачево боргує району  близько 12 мільйонів гривень за використання об’єктів, що перебувають у власності міського комунального підприємства ММКП «Мукачівводоканал» і знаходяться на території сільських рад Мукачівського району. Борг міста перед районом – набагато більший, аніж та сума, яку вимагають сплатити за ще не надані послуги жителям Мукачівщини представники охорони здоров’я міста. Якщо місто погасить свої борги  перед районом – то це з лишком компенсує ті кошти, які вимагають у місті за ще не надані послуги для жителів Мукачівського району. 

Тим часом, представники «Єдиного Центру»  на рівні області лобіюють виділення коштів на фінансування хворих через програму «Турбота». Звісно, що це добра справа. Але, принаймні дивно виглядає ситуація, кол  представники влади міста, переважна більшість яких від «Єдиного Центру»,  позбавляють можливості лікування та медичних послуг жителів усього Мукачівського району. Тому це – не політика. Це – політиканство.

Ситуація, що розгортається навколо відмови лікувати жителів Мукачівщини у ЦРЛ – штучно надуманий конфлікт. Закликаю всіх відповідальних за це чиновників якнайшвидше вирішити проблеми, і не спекулювати на темі охорони здоров’я».  

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0
Аленка Ковтун 29.01.2017, 20:53
скажу одне це не перший випадок в нашій лікарні.....в нас також було те саме 2 рази причому...один раз нехотіли приймати бо звернулися самі без швидкої,яку доречі дочекати інколи важко так би мовити, а потім виписали цілу низку ліків не на малу суму, одне що лікарня змогла дати так це шприци й фізрозчин іто на першу добу.....й прямо натякали ще й на взятці яку звичайно неотримали бо добре знаю наказ МООЗ для медиків. ще один раз зверталася моя сестра до травмпункту ЦРЛ , її збив мотоцикліст але ні огляду ні належного обстеження небуло..то скажіть будьласка лікарі та депутати для чого нам тоді лікарня і "безкоштовне " лікування якого немаз??????? яка вивіска на дверях що лише в першу добу допомога жителям з району так воно і є...а далі помирати чи за кордон їхати?