Заступник мера Ужгорода Іштван Цап стверджує, що від нього вимагали хабар

Життя  28 січня 2017 року, 21:12 2552

Перший застуник Ужгородського міського голови Іштван Цап, якого підозрюють в участі у корупційному скандалі, написав на своїй сторінці у Фейсбуці про незнайомця, який вимагав від нього хабара.

"Щойно на проспекті Свободи підійшов до мене чоловік і з таємничим голосом запропонував посприяти уникнути опублікування ряду відео за моєї участі, де я веду якісь компрометуючі розмови. Ціна послуги – 5000 доларів. Я попросив "добродія" скинути іх мені в приват і пообіцяв розрахуватися.

Почали з’являтися різні ділки-аферисти, які пробують на цій комічній історіі щось заробити. Гадаю, ні для кого не є вже секретом справжня мета цієї історіі, сценарій якоі можна коротко сформулювати "наіхати-залякати-ізолювати-розвести на гроші".

Так от, шановні - я знаю, що ви мене "пишете" цілодобово. І я дійсно говорю з усіма про все, що може допомогти мені виявити і зрозуміти механізм реалізаціі можливих корупційних схем в міській раді. Інакше можете роками з важливим виглядом сидіти у своєму кріслі, у той час як за стінкою або ж поверхом нижче або вище робитимуться темні справи", – йдеться у дописі Іштвана Цапа.

Нагаддаємо, що у понеділок суд ймовірно розглядатиме справу щодо можливого взяття під варту Іштвана Цапа. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0