На Закарпатті нагородили трьох активних волонтерів

Життя  31 січня 2017 року, 12:41 846

Сьогодні, 31 січня, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс у робочому кабінеті вручив Почесні грамоти волонтерам краю за постійну волонтерську допомогу підрозділам військової частини у ході проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

У заході також взяли участь перший заступник голови облради Йосип Борто та мобілізований учасник АТО Олександр Дунець, – йдеться у повідомлені прес-служби Закарпатської облради.

За поданням командування військової частини ПП В 4673 про заохочення відзнаками обласної ради за постійну волонтерську допомогу підрозділам військової частини  у ході  проведення АТО на території Донецької та Луганської областей Михайло Рівіс видав відповідне розпорядження.

У ньому зазначається: «За активну громадянську діяльність, виявлені патріотизм, гуманізм і милосердя, вагомий внесок у підвищення рівня боєздатності військової частини  ПП В 4673  Почесною грамотою обласної ради нагородити:  Величко Юлію Вікторівну – психолога волонтера Громадської організації «Українська Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», Височана Олега Юрійовича – учасника АТО, волонтера, Камінну Андріану Олександрівну – волонтера, помічника психолога».   

Юлія Величко з вересня 2014 року проводила активну волонтерську роботу в м.Мукачево, навчальні тренінги з надання першої медичної допомоги, консультування військовослужбовців. У серпні 2015 року в якості психолога-волонтера від ГО  працювала в АТО в населеному пункті Станиця Луганська.

Олег Височан  брав участь у проведенні АТО в складі бригади, пройшов Дебальцеве, оборону Станиці Луганської. По завершенню служби займає активну громадянську позицію та на засадах волонтерства надає допомогу підрозділам бригади і на даний час. Завдяки його діяльності проведено ремонт техніки підрозділів, надано комплектуючі до ОВТ, необхідні медичні препарати, засоби зв’язку, спеціальне зимове взуття та форму.

Андріана Камінна з вересня 2014 року активно працювала волонтером у шпиталі м. Мукачево, надавала допомогу  пораненим  військовослужбовцям бригади. У серпні 2015 року в якості помічника психолога від ГО працювала  в АТО в населеному пункті Станиця Луганська.

Михайло Рівіс щиро подякував волонтерам за їхню безкорисливу, сумлінну,  нелегку працю, чуйність і співпереживання, в яких «не тільки вияв турботи до наших воїнів, а й часточка душі кожного з вас. Ви – приклад для інших, демонструючи молодому поколінню високі людські та моральні цінності, спрямовуючи всю енергію і тепло серця на допомогу іншим.» Та побажав їм міцного здоров’я, великого людського щастя і Божого захисту на кожному кроці.

«Нехай мир запанує на нашій рідній землі, щоб ми разом у спокою і злагоді спрямовували свої зусилля на її розквіт», – наголосив перший заступник голови облради Йосип Борто.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0