Володимир Жилкін очолив прокуратура Берегівщини та Виноградівщини

Життя  31 січня 2017 року, 20:05 2287

Прокурором Берегівського та Виноградівського районів став 32-річний Володимир Жилкін, який раніше виконував обов’язки керівника цієї установи.

Призначення керівником Берегівської місцевої прокуратури В. Жилкіна відбулося згідно з наказом генпрокурора Юрія Луценка.

Новий очільник – випускник Ужгородського державного університету 2007 року. Мешкає з дружиною у Виноградові. Працював у обласному апараті. У зв‘язку з кадрово-реформаторськими новаціями на цій посаді він уже був кілька разів (востаннє у статусі в. о. прокурора, коли рівно рік тому звільнився його попередник Ю. Беламут). На цей раз В.Жилкін виграв конкурс на заміщення вакантної "берегівської" посади серед п’ятьох претендентів.

Сьогодні, 31 січня, вручаючи посвідчення, всіх новопризначених очільників місцевих прокуратур привітала заступник Генерального прокурора Анжела Стрижевська. Серед іншого прозвучали побажання позбутися старих звичок і тягара минулого, працювати так, аби не зганьбити честь мундира української прокуратури та щоб менше критики лунало на її адресу.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0