У Мукачівській ЦРЛ стверджують, що у медустанові надали допомогу 653 жителям району

Життя  1 лютого 2017 року, 11:24 1364

У січні Мукачівська районна лікарня надала допомогу 653 мешканцям Мукачівщини. Найбільше проліковано хворих в хірургічних відділеннях, неврологічному, пульмонологічному та кардіологічному відділеннях, – повідомляє головний лікар закладу Ярослав Луп’як.

За його словами, район й досі боргує за надання медичних послуг мешканцям району більше 9 мільйонів гривень за 2016 рік. За 2015 рік район боргує 4 млн, а цього року район передбачив на 14 млн грн менше коштів, ніж необхідно, – стверджує Мукачівська міська рада.

«Останні три роки район виділяє для ЦРЛ приблизно одну й ту саму суму – по 26 млн гривень. І це при тому, що за три роки мінімальна зарплата, енергоносії й ліки зросли більш, ніж вдвічі. Склалася тенденція, що мешканців Мукачівщини лікують коштом бюджету міста, а район виділяє величезні суми на лікарні першого рівня допомоги. У 2016 році в нас лікувалися майже 11 тисяч мешканців району, а закладах району – трохи більше 2 тисяч» – констатує головлікар.

Ярослав Луп’як наголошує: кошти на другий рівень надання медичної допомоги в районі є, адже бюджет району отримає у 2017 році 74 млн гривень медичної субвенції. Натомість районі вирішили майже 66 % субвенції спрямувати на медичну допомогу у закладах першого рівня і лише 34% – на лікарню другого рівня, тобто ЦРЛ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0