В одному із дитсадків Мукачівщини отруїлись діти

Життя  1 лютого 2017 року, 21:10 3203

Інцидент трапився нещодавно у селі Шенборн, що на Мукачівщині. Роботу дитсадка призупинено.

Про отруєння понад 10 дітей у дошкільному закладі на Мукачівщині повідомили жителі села Шенборн. З їх слів у маленьких вихованців дитсадка спостерігалася нудота, блювота та підвищення температури.

Ситуацію щодо отруєння дітей у дитсадку прокоментував очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай. З його слів інцидент й справді мав місце. У даному садочку з 18 вихованців незначне нездужання спостерігалося у 12 дітей, в двох діточок також із підвищенням температури до 37.2.

"На щастя, нічого серйозного. Всім діткам надали допомогу та зробили необхідні щеплення. Була підозра, що це ГРВІ, різновид грипу або харчове отруєння. По факту, на вечір неділі в дітей вже не було жодних симтомів нездужання. Водночас, спеціалістами зроблено проби води та продуктів харчування для проведення відповідних аналізів. Також перевірять і працівників закладу. Результати аналізів будуть готові вже завтра, 2 лютого, а до тих пір роботу садочка призупинено. За попередньою інформацією нездужання дітей спричинено недостатньою термічною обробкою м’ясопродуктів", – зазначив Сергій Гайдай.

Також чиновник зауважив, що після отримання результатів аналізів, зроблених у закладі, буде повідомлено остаточну причину отруєння дітей.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0