Відразу три лавини зійшли на Закарпатті

Життя  2 лютого 2017 року, 15:25 2015

2 лютого, близько 12:10 на Закарпатті виникло сходження трьох снігових лавин (загальний об’єм близько 85 куб. м) на автодорогу місцевого значення поблизу с. Вільшани, Хустьского району.

Внаслідок сходження лавини на дорожнє покриття рух транспортних засобів було припинено. Загиблих та травмованих внаслідок сходження снігової лавини немає.

До місця події направлено одну одиницю техніки від Хустського райавтодору. О 13:20 сніг з дорожнього покриття розчищено, рух транспортних засобів забезпечено в обох напрямках.

Близько 12:32 виникло сходження снігової лавини (загальний об’єм близько 150 куб. м) на автодорогу місцевого значення поблизу с. Нересниця, Тячівського району.

Внаслідок сходження лавини на дорожнє покриття рух транспортних засобів було припинено. Загиблих, травмованих та засипаних транспортних засобів внаслідок сходження снігової лавини немає.

До місця події направлено одну одиницю техніки від Тячівського райавтодору. О 14:40 сніг з дорожнього покриття розчищено, рух транспортних засобів забезпечено в обох напрямках.

Близько 14:30 виникло сходження снігової лавини на автодорогу Т-07-28 Колочава – Усть-Чорна – Калини – Бедевля, км 32+200 (загальний об’єм уточнюється). Рух транспорту перекритий. На розчистку дороги від снігової лавини направлено техніку із Тячівського райавтодору.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0