Рахівська РДА рекомендує відділу освіти закрити на один день школи та дошкільні навчальні заклади району

Життя  2 лютого 2017 року, 16:59 2642

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні, 2 лютого, в РДА.

Керував роботою комісії голова райдержадміністрації Павло Басараба, – йдеться у повідомленні прес-служби Рахівської РДА.

Сьогодні вдень та вночі 3 лютого на території Рахівського району очікуються сильні опади: мокрий сніг та дощ, у горах місцями сніг, туман, ожеледь, налипання мокрого снігу, посилення південно-західного віту до 15-20 м/с, хуртовини.

У зв’язку з потеплінням від 3-го по 6-те лютого на річках району може спостерігатися поступове підвищення рівнів води, тому біля мостів та на ділянках де є звуження русел можливе утворення заторів льоду – зважаючи на наявність значної кількості снігового покриву, можливі локальні підтоплення внаслідок утримання талої води. Саме тому, на порядку денному засідання комісії, в першу чергу розглянули питання готовності до пропуску льодоходу, організації робіт та заходів щодо своєчасного попередження можливих надзвичайних ситуацій та реагування на них.

Оскільки існує загроза зсуву снігу з крівель будинків, значних опадів та льодоходу, для недопущення травматизму та нещасних випадків, комісія вирішила рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту РДА і головам сільських, селищних та міської рад, закрити на один день (03.02.2017) школи та дошкільні навчальні заклади району.

Відповідним підрозділам доручили забезпечити постійне чергування та підвищену готовність особового складу і техніки, яка залучається при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пропуском льодоходу, повенями та ускладненням проїзду автодорогами району.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0