На Виноградівщині зафіксували найбільше підняття води в річці Боржава після паводку 2001 року

Життя  4 лютого 2017 року, 18:46 4484

Потужний паводок близько третьої години у ніч з 3-го на 4-е лютого пройшовся на Виноградівщині.

Піковий рівень води на річці у Великих Ком’ятах під автомобільним мостом становив 3 метри 35 сантиметрів.

– Це найбільше підняття води в Боржаві після катастрофічного паводку 2001 року, – розповів начальник Виноградівського міжрайонного управління водного господарства Станіслав Коломис. – Аби уникнути підтоплень дворогосподарств, аварійним бригадам довелося зробити прокоп у правобережній дамбі і спустити надлишкову воду на поля біля колишньої ткацької фабрики. 

Під час проходження паводка на кілька годин було паралізовано рух транспорту на автодорозі між Ком’ятами та Заріччям. У водяному полоні опинилися теплиці місцевих жителів, які знаходяться у ризикованій зоні поблизу річки. Варто зазначити також, що паводковими водами наповнилися також канали Батарської системи. Через це підтоплень зазнали ряд дворогосподарств у тутешніх селах.

Натомість у Тисі, як зазначив Станіслав Коломис, в районі вода знаходиться у межах берегів. Занепокоєння у аварійників минулої ночі викликала величезна льодяна брила розміром з половину футбольного поля, яка на деякий час перегородила течію під вилоцьким мостом. Однак під натиском води крига розломилася і проблеми вдалося уникнути.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0