Біля Чопа затопило частину автошляху Тисянка-Геївці, рух транспорту закрито

Життя  6 лютого 2017 року, 09:26 806

Станом на 05:00 6 лютого залишається підтопленими 72 га сільгоспугідь та 4,3 га присадибних ділянок у Виноградівському районі.

На підставі проведеного 05.02.2017 спільного обстеження транскордонної річки Уж у зоні державного кордону на українській та словацькій територіях виявлено утворення в руслі ріки Уж льодового затору завдовжки 5,5 км. Початок затору знаходиться в створі гідрометричного посту (Словаччина), нижче села Пінковце  та закінчується в с. Сторожниця Ужгородського району (Україна).

У зв’язку з тим, що протягом 5 лютого на гідрометеорогічному посту ріки Уж в м. Ужгород спостерігається відновлення льодоходу та уповільнення зниження рівнів і наступним поступовим відновленням підйому, українська сторона звернулась до словацької із проханням провести заходи щодо розбирання льодового затору у місці утворення на словацькій території для того, аби у подальшому провести відповідні заходи на річці Уж з української сторони державного кордону.

Через формування на р. Латориця в районі м. Чоп максимальних рівнів паводку продовжується перелив місцевого заплавного автошляху Тисянка-Геївці по довжині 150-200 м,  шаром 15-20 см. Рух автотранспорту закрито.

Паводковою водою перелито дорожнє полотно на дорозі місцевого значення у Виноградівському  районі с. Шаланки (заввишки до 30-50 м) та протяжністю до 150м.

За інформацією місцевих органів влади, станом на 05:00 потреби в евакуації населення немає.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0