Компанія Avellana Gold працюватиме над покращенням екологічної ситуації у Мужієві

Життя  7 лютого 2017 року, 13:35 1143

За підтримки компанії Avellana Gold у селі Мужієво та регіоні реалізують низку соціальних програм, що сприятимуть підвищенню життя місцевих жителів. Утілення проекту з розвитку Мужіївського родовища поліметалів допоможе створити нові робочі місця, а також сприятиме залученню додаткових інвестицій для подальшого соціально-економічного поступу Мужієва.

«У вартість проекту закладаємо лише сучасне обладнання – робота на підприємстві має бути безпечною для всіх категорій робітників. Загалом будуть створені робочі місця для близько 500 працівників. І це не менше ніж на 20 років», – зазначив Микола Гожик, керівник українського представництва Avellana Gold.

За п’ять місяців роботи компанія провела низку екологічних заходів у Мужієві та продовжує працювати в цьому напрямку.

«До початку робіт з розробки родовища ми ліквідуємо всі негативні наслідки попередньої діяльності. Плануємо у 2017-му році, в першу чергу, вирішити всі питання екології – розпочати утилізацію відходів, що накопичились на поверхні, зайнятися рекультивацією земельних ділянок та інше», – розповідає Микола Гожик.

Паралельно спеціалісти компанії займаються технічно-економічним обґрунтуванням проекту. Триває робота над розробкою нової інфраструктури та стратегії розвитку Мужіївського родовища з використанням сучасного обладнання.

Нагадаємо: у вересні 2016-го року компанія Avellana Gold придбала підприємства «Карпатська рудна компанія» та «Західна геологорозвідувальна компанія», що володіють спецдозволами на видобуток і геологічне вивчення поліметалевих руд на Закарпатті, зокрема Мужіївського родовища.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0