Претенденти на звання найгарнішого містера МКТЕК – 2017 про себе та свої захоплення

Життя  7 лютого 2017 року, 14:06 2283 ФОТО

Триває голосування за найгарнішого містера МКТЕК – 2017.

Нагадаємо, фінальна частина конкурсу відбудеться на початку березня в Закарпатському обласному театрі драми та комедії. За титул найгарнішого хлопця навчального закладу поборються 7 учасників.

Голосування проходить на офіційній спільноті інтернет-видання «PMG.ua» у соціальній мережі Вконтакті.

А тепер трохи про кожного із конкурсантів.

Учасник №1 – Сокач Михайло

Оптиміст, намагається всебічно розвиватись,  займається брейкдансом та вивченням іноземних мов. Знає чого хоче і завжди впевнено йде до своєї мети. 

Учасник №2 – Граб Євгеній

З самого дитинства свій вільний час присвячує спорту. Спробувавши себе у різних його видах, він обрав Street Workout. Любить читати книги, писати статті та брати інтерв’ю.

Учасник №3 – Деркач Вадим

Його особливістю є те, що він обожнює готувати. Отримував призові місця  у змаганнях з армреслінгу на базі школи.  Відвідує спортивний зал. 

Учасник №4 – Коструб Михайло

Займається спортом та захоплюється автомобілями. В майбутньому хоче стати ведучим. Адже впевнено почуває себе на сцені, любить жартувати, розважати людей, толерантний та дружелюбний. 

Учасник №5 – Матей Любомир

Обожнює спорт, зокрема важку атлетику і пауерліфтинг. Неодноразово приймав участь у змаганнях з волейболу та баскетболу. Вміє підняти настрій, а також грає на гітарі. 

Учасник №6 – Голод Сергій

Відмінник, займається спортом, обожнює подорожувати. З дитинства захоплюється автомобілями марки «BMW». В майбутньому мріє стати директором холдингової компанії та благодійником.

 

Учасник №7 – Дубровін Владислав

У свій вільний час захоплюється вивченням історії та психології. Обожнює садівництво, його гордістю є 25 дерев, висаджених власноруч. Є учасником коледжівської команди КВК «Понти». Кіноман, грає на фортепіано. 

Проголосувати за учасника, який Вам сподобався, Ви маєте змогу за цим посиланням.

До кінця голосування залишилось 7 днів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0