Закарпатські митники провели зустріч із "пересічниками"

Життя  8 лютого 2017 року, 08:02 2286

Станіслав Балуєв – в.о начальника Закарпатської митниці ДФС за участі начальників митних постів провів зустріч із активістами,які представляють інтереси власників автомобілів із іноземною реєстрацією.

Головною темою зустрічі стало вирішення технічних питань та з’ясування всіх деталей при перетині кордону автомобілів із іноземною реєстрацією, – повідомляє ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Вислухавши представника ініціативної групи, працівники Закарпатської митниці ДФС одразу наголосили, що наразі відомство спільно з іншими правоохоронними органами проводить перевірки транспортних засобів особистого користування на предмет порушення митного законодавства при переміщенні через державний кордон, наприклад, перевіряється чи на законних підставах ввозиться на територію України автомобіль, чи не знаходиться цей автомобіль за даними Інтерполу у розшуку.

– Що стосується затримок автомобілів на 5 днів. Ситуація з будь-якими затримками митного оформлення транспортних засобів щоденно моніториться керівництвом митних постів та митниці й кожен такий випадок фіксується. Наразі такі випадки є поодинокими й не носять системного характеру. Так звані «затримки» викликані проведенням правоохоронної роботи на підставі аналізу ризиків і стосуються у першу чергу транспортних засобів, які вперше ввозяться на територію України. Водночас на сьогоднішній, протягом двох останніх тижнів, на території митного поста «Ужгород», на 5 днів, не був затриманий жоден автомобіль. За статистикою в Закарпатській області протягом 4 місяців, кількість автомобілів, які не вивезено з України у встановлені строки набагато збільшилась. Тому ця проблема потребує якнайшвидшого врегулювання у законодавчій площині, – зазначив Ігор Стрічик, виконуючий обов’язки начальника митного посту «Ужгород».

Відтак працівники Закарпатської митниці ДФС відповіли на запитання, які турбують власників автомобілів із іноземною реєстрацією та запевнили їх у тому, що зроблять все можливе аби перевірочні заходи, які проводяться відомством на кордоні, мінімально зачіпали їх, як законослухняних громадян.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0