Між Новоселицею та Велятином через ліс планують збудувати дорогу

Життя  8 лютого 2017 року, 13:05 926 ФОТО

Сьомого лютого, відбулася нарада під спільним керівництвом голови Виноградівської райдержадміністрації Михайла Русанюка та голови Хустської райдержадміністрації Назарія Павлія, про будівництво лісової дороги із сполученням с. Новоселиця (Виноградівського району) та с. Велятино (Хустського району).

Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Єва Данич, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Продан, директор Виноградівського лісового господарства Василь Агій, директор Хустського лісового дослідного господарства Степан Мамчич, начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Виноградівської райдержадміністрації Ірина Мельник та завідувач сектору туризму та транскордонного співробітництва Виноградівської райдержадміністрації Валентина Горнецкі, – повідомляє Виноградівська РДА.

В ході наради обговорено ряд важливих питань, які необхідно вирішити для початку будівельних робіт. Зокрема говорили про розрахунок протяжності та орієнтовної вартості дороги, а також про розробку необхідного проекту.

Михайло Русанюк зазначив, що будівництво саме цієї дороги стане потужним ривком у розвитку туризму на Виноградівщині і буде корисним для обох районів. Орієнтовна протяжність дороги – 2 кілометри на території Виноградівського району і 4 кілометри на території Хустщини. Сьогодні щоб проїхати із однієї туристичної точки Закарпаття до іншої потрібно подолати 49 кілометрів і провести в дорозі приблизно1 годину 30 хвилин.

За наслідками наради вирішено до кінця тижня провести всі необхідні розрахунки та призначити наступне засідання найближчим часом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0