Смерть священика у сауні з дівчатами: всі подробиці

Життя  9 лютого 2017 року, 07:56 10191 ВІДЕО

У Броварах біля Києва в сауні помер 26-річний протоієрей Іван. Він служив у чоловічому монастирі УПЦ Московського патріархату в столиці.

У поліції твердять, що разом із чоловіком у сауні були дві жінки, які втекли і їх тепер шукають. Але жодного криміналу в цьому інциденті немає – експертиза встановила, що слідів насильницької смерті немає, а причиною став відірваний тромб, через який зупинилося серце. Дослідження на вміст у крові алкоголю ще триває. 

У закладі, на вивісці якого запрошують приходити "за насолодою", від двозначних послуг категорично відмежовуються. "У нас немає ніяких дівчат! Дівчата – ви знаєте, що це кримінально карається", – кажуть там. В адміністрації неофіційно розповіли, що ряси на відвідувачі не було, тож його належність до священичого сану не була очевидною. Постійним клієнтом чоловік не був, але того ранку прийшов за попереднім замовленням.

Відспівували отця Івана в монастирі Введення Пресвятої Богородиці, де він і служив, але коментувати обставини його смерті там не схотіли. Смерть у сауні служителі монастиря спростовують, а дехто взагалі твердив, що такого священика не знає, а от журналісти поводяться нахабно, бо знімають монастир без дозволу. Лише прибиральниця пригадала молодого протоієрея, якого охарактеризувала як чудову людину.

У митрополії УПЦ Московського патріархату впродовж дня уникали коментарів щодо смерті свого клірика. Лише надвечір поширили заяву про те, що тіло Івана Корнути було знайдене не в сауні у Броварах, а в парку в Борисполі – таку інформацію владика Климент начебто отримав від дружини і батьків священника.

Брат 27-річного протоієрея, якого в кінці січня виявили мертвим у сауні з дівчатами під Києвом, служить у церкві, а дружина – дочка священнослужителя.

Видання "Обозреватель" дізналося деякі факти із життя секретаря намісника Свято-Введенського монастиря Іоанна Корнути.

Отець Іван (у миру Іван) виріс у селі Колодне Закарпатської області. Односельці кажуть, що в юнацькі роки майбутній священослужитель гарно грав у футбол.

"Його батько – шкільний учитель фізкультури. Він серйозно займався фізичним здоров’ям Івана і його брата Василя (до недавнього часу служив в одному зі столичних храмів - ред.)", – розповіли нам місцеві жителі.

Після школи Іван Корнута навчався у духовній семінарії. Незабаром одружився на дівчині із Закарпаття, яка, зі слів односельців, є дочкою священослужителя.

Тим часом в УПЦ не особливо бажають коментувати ситуацію зі смертю священослужителя. У Свято-Введенському монастирі журналістам порадили звертатися у Метрополію.

Глава Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП єпископ Климент Вечеря розповів, що тіло Іоанна Корнути поліція виявила в парку. "Таку інформацію мені розповіла дружина і батьки покійного", – сказав він.

Водночас начальник прес-служби головного управління Національної поліції у Київській області Микола Жукович підтвердив нашим журналістам, що тіло священика правоохоронці виявили у сауні. Однак хто саме був разом з отцем Іоанном, у поліції не говорять.

"Сауна була замовлена. Прийшли люди, відпочивали. Потім двоє людей пішли, а чоловік (священик - ред.) залишився. Незабаром прийшла прибиральниця, яка виявила, що чоловік лежить не рухаючись. Вона викликала поліцію і швидку", – розповів Жукович.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0